ציפוי ננו לרכב – מהפכה בעולם ציפוי הרכב

ציפוי ננו קרמי לרכב – מהו ציפוי ננו – כמה זמן מחזיק ציפוי ננו

 

ציפוי NANO לרכב מיובא מארה"ב מאחת החברות המובילות בתחום הציפויים לרכב
עם נסיון מוכח של למעלה מ- 15 שנים.

מוצר מהפכני זה מעניק ברק גבוה מאוד, מגע קטיפתי והגנה לתקופה ארוכה לצבע הרכב.

הציפוי חודר לחרכים המיקרוסקופים של שיכבת הצבע ויוצר שיכבת הגנה בלתי מורגשת של מיקרונים ספורים על צבע הרכב. הציפוי שומר על שיכבת הצבע המקורית, מעניק מראה מבריק ונקי לאורך זמן.

יתרונות ציפוי nano

שמירה על הצבע המקורי של הרכב.

ברק תמידי ומגע קטיפתי.

הגנה מפני חלודה, לשלשת יונים, פירות עץ הפיקוס אשר מכילים חומצות הפוגעות בשיכבת הלקה וגורמות נזקים למירקם הרכב ולא ניתנות לתיקון.

גלריית ציפוי ננו לרכב

ציפוי ננו טיפול בצבע לטסלה

דיטייל חיצוני וציפוי ננו

ציפוי ננו

פוליש וציפוי ננו

ציפוי ננו קרמי דו שכבתי לאחר דיטיילינג וטיפול בצבע

הפרויקטים האחרונים שלנו

ציפוי NANO לרכב

בוחרים בטוב ביותר לרכב שלכם – בוחרים בקלין קאר

עבור רבים מאתנו, או אפילו עבור רובנו, הרכב הפרטי שלנו הוא כנראה אחד הרכיבים החשובים ביותר בחיינו, ולא סתם. הרכב שלנו הוא הרגליים שלנו, הדרך שלנו להגיע אל המקומות שאנחנו צריכים בזמן המהיר ביותר, בנוחות ובעצמאות מלאה.

למה הרכב שלנו כל כך חשוב לנו ולמה חשוב, שנשקיע בו ציפוי ננו קרמי?

  1. נוחות – לא משנה כמה נוחה תהיה התחבורה הציבורית בסביבה שלנו, כאשר אנו צריכים להתנייד ממקום למקום וכאשר הרכב שלנו משמש אותנו לא מעט במהלך היום ומהווה אמצעי התחבורה העיקרי, זה שלוקח אותנו לעבודה, עוזר בפיזור הילדים למסגרות השונות וגם לחוגים, אין תחליף לנוחות של כניסה לרכב והגעה ממקום למקום במהירות וללא צורך בהחלפת אמצעי תחבורה, המתנה לכלי תחבורה שלא תמיד מגיע בזמן והצפיפות בתחבורה הציבורית
  2. מהירות – כן, נכון שיש פקקים ונכון, שלעיתים, הרכבת תנצח בתחרות עם הרכב הפרטי. אבל ברוב המקרים, נסיעה ברכב היא הדרך המהירה ביותר להגיע ממקום למקום ובחיים העמוסים שלנו, מי יכול לבזבז זמן על לחכות לאוטובוס או לרכבת?
  3. זמינות וגמישות – אם אנחנו רוצים לצאת מאוחר, לחזור מאוחר הביתה, או להיות ספונטניים ולקפוץ לחברים בכל שעה ביום באמצע השבוע או בסוף השבוע, נוכל לעשות זאת רק עם הרכב שלנו. בלי להחליף אמצעי תחבורה ובלי להיות תלויים בלוח זמנים מגביל

אז כבר סיכמנו, שלרכב הפרטי שלנו, כנראה שאין תחליף ועכשיו הגיע הזמן לדבר, על כמה חשוב שנשקיע בו, בשמירה עליו ובנראות שלו, בשביל ההרגשה שלנו ובשביל שמירה על שווי הרכב שלנו.

שימוש בציפויים לרכב במדבקה לשמירה על שטחי החוץ והפנים של הרכב שלנו

ישנן דרכים שונות לשמור על הרכב שלנו, הן מבחינת אבטחה ושמירה מפני גניבות, הן מבחינת כיסויים, ניקיון וטיפוח ואמצעי הגנה שונים העוזרים לנו גם ליהנות מרכב אסתטי וכמובן גם תקין, חלקם קשורים לחלקו החיצוני וחלקם לחלקו הפנימי.

אחת הדרכים האיכותיות והמשתלמות להגנה על החלק החיצוני של הרכב שלנו, הוא ציפוי ננו לרכב.

ציפוי הננו לרכב שלנו, הוא פתרון הגנה מוביל כיום והוא עוזר לשמור על חלקיו השונים של הרכב, הן מבחוץ והן מבפנים.

ציפוי ננו לרכב

ליהנות מיתרונות רבים בזכות ציפוי ננו לרכב

כאשר מדברים על ציפוי ננו לרכבים, הכוונה היא לשיטת ציפוי לרכב שאיננה נראית לעין. המטרה היא להעניק לרכב שלנו מקסימום הגנה, ללא שינוי משמעותי בצורה, במרקם או במראה שלו, אלא להיפך, שיפור המראה והמגע, תוך שמירה על האותנטיות של הרכב וכפי שקיבלנו אותו, כאשר היה חדש.

ציפוי ננו לרכב הוא ציפוי שקוף לחלוטין, המודבק באמצעים מתקדמים המצריכים יד מקצועית וניסיון ומבטיח לנו הגנה מלאה ואיכותית לרכב שלנו ולכל חלקיו לאורך זמן. היתרונות שמביא אתו ציפוי ננו הם רבים וזו גם הסיבה מדוע הוא נחשב לאחרונה לפתרון רלוונטי מאוד ובשימוש של אנשים רבים, לרכבים שלהם.

ציפוי ננו לרכב

היתרונות של ציפוי NANO  לרכב

הגנה לפני הכל – הסיבה העיקרית והראשונה לפני הכל בדינה אנשים בוחרים להדביק ציפוי ננו מקצועי לרכב שלהם, היא ההגנה על הרכב הן מבפנים והם מבחוץ. ציפוי ננו מאפשר הגנה משמעותית לרכב מפני קרני השמש החזקות (הגנת UV). בנוסף להגנה מפני השמש, גם בחורף, הוא מגן על הרכב שלנו מפני נזקי מים בגשמים חזקים, מפני נזקי ברד וסופות ומרוחות חזקות.
ציפוי הננו אפילו ישמור על הרכב שלנו מפני אש במידה מסוימת. ובדיוק כמו שאנחנו מבינים שלמרוח קרם הגנה, שומר עלינו לאורך זמן, מאריך את הנראות הצעירה שלנו לאורך זמן והוא לטובתנו, כך ציפוי הננו, שמר על הרכב שלנו בעלות הוגנת ובתמורה מעולה למחיר

אסתטיקה לאורך זמן – ציפוי הננו, הוא בעצם שכבת הגנה, אשר בזכות החומרים המיוחדים שלה, החומרים המיוחדים מהם היא עשויה והמקצועיות של ההדבקה שלה על הרכב, מסיימת לנו לשמור על צבעו החיצוני של הרכב, לאורך זמן.

שיפור המראה – כולנו אוהבים שהרכב שלנו נראה טוב. הרכב שלנו הוא סמל סטטוס והנראות שלנו, משקפת את מי שנוהג ברכב ואת ההשקעה שלו כמובן. ציפוי ננו לרכב משווה לו מראה מסוגנן ויוקרתי יותר, מראה עם ברק מיוחד ההופך אותו לבולט לעין וגורם לו להיראות חדש לאורך זמן, גם אם עברו עליו כבר כמה שנים טובות

עמידות – יתרונות נוספים של ציפוי ננו הם עמידותו הגבוהה מפני שריטות, גם אם חלילה, הרכב יחווה פגיעה קלה או שיעברו לידו עם חפץ חד, הציפוי יגן על הרכב. כן, בדיוק כמו שמגן מסך מגן על הטלפון הסלולרי שלנו. רק באיכותך גבוהה יותר ובעמידות גבוהה הרבה יותר

הגנה מפני מים – הרכב שלנו אמנם מגיע אלינו, עם שכבת הגנה נגד נזקי מים ומפני נזקי קורוזיה, אך אם גם לכם יצא לראות רכב עם כתמי חלודה, אתם בוודאי כבר יודעים שההגנה שמגיעה עם הרכב, אינה עומדת בפני כל כמות של מים וכמובן, שגם מאבדת מהאפקטיביות שלה לאורך השנים. שכבת הננו, שומרת על הרכב שלנו מפני נזקי המים ומגינה על השכבה החיצונית והפנימית שלו מנוזלים, אשר פוגמים בו לאורך זמן

הגנה מפני מזהמים – הרכב שלנו נמצא בחוץ לרוב. ובחוץ, קיימים מזהמים שונים, אשר יכולים להשפיע על הרכב שלנו ולפגום בשכבה החיצונית שלו. לרבות צואת בעלי חיים ומזהמים נוספים. שכבת הננו שלנו, תגן על הרכב מפני זיהומים ומזיקים ובכך, תאריך את חייו ומראהו

תחזוקה טובה יותר – האם יצא לכם לעשות פעם פוליש בבית? אם כן, אתם בוודאי יודעים שאחרי פוליש, מספיק לשטוף את הרצפה במים והיא נראית מבריקה, כאילו עכשיו מרחו עליה ווקס. נשמע מוכר? אפקט דומה, אנחנו מקבלים במריחת שכבת ננו לרכב שלנו. האפשרות לנקות ולשטוף את הרכב בקלות רבה יותר ולהסיר ממנו לכלוכים לא רצויים מתעצמת והוא נראה נקי, גם בניקיון פשוט עם מים בלבד.

צפוי ננו ותחזוקת רכב

ציפוי לרכב מסוג זה נחשב לעמיד מאד ויכול להחזיק למשך שנה ולעיתים גם שנתיים. התלוי תלוי באופן תחזוקת הרכב, האם ועד כמה מקפידים לנקות אותו ולשטוף אותו בחומרים איכותיים, שאינם פוגמים בציפוי. זו גם הסיבה מדוע מומלץ מאד לאלה שבחרו בציפוי לשטוף את רכבם באופן ידני ולא באמצעות מנהרות שטיפה או מברשות ייעודיות.

כך ניתן לשמור על ציפוי רכב זה למשך זמן ממושך ולא לפגוע ביתרונות הרבים מאד שהוא מביא אתו. את השירות מציעים כיום ממוסכים רבים, אך בבחירת המקום לביצוע העבודה, חשוב לוודא כי הבחירה היא באנשי מקצוע עם ניסיון בתחום, עם הבנה בחומרים, באופן המריחה הנכונה ובתחזוקה הנכונה לאחר מכן. עשו את המחקר שלכם לפני שאתם פונים לקבלת שירות ציפוי ננו לרכב.

ציפוי ננו בקלין קאר

אנו בקלין קאר, מציעים שירות מקצועי המאפשר לכם להנות מציפוי NANO ברמה הגבוהה ביותר. אנו משתמשים בחומרים המיובאים מארה"ב מאחת החברות המובילות בתחום הציפויים לרכב ולאחר בדיקה וחקירה שלנו, לבחירת הנוצרים הטובים ביותר לרכב שלכם.

חיים קצב
חיים קצב
18/06/2023
שרות נחמד
barak gonen
barak gonen
16/06/2023
עובדים עם פזומט, ולרוב אין הרבה תור. את הניקוי הפנימי מבצעים במהירות ובמקצועיות
אלי שלו
אלי שלו
10/05/2023
קלין קאר רחוב היצירה פ"ת צוות מקצועי ואמין בהנהלת אמיר שמעוני הרכב חדש עבר ציפוי ננו יצא מושלם ממליץ מאוד
Eldad Falik
Eldad Falik
10/05/2023
קצת יקר אבל אין כמעט תור, שרות מהיר, יעיל ומקצועי. ניקו היטב.
שירי בר-און
שירי בר-און
17/04/2023
שטיפה מקצועית ואיכותית. יחס טוב ללקוחות
Amit Betser
Amit Betser
19/02/2023
הגעתי לקלין קאר מהמלצות של חברים ולא התאכזבתי ! הגעתי לבצע ליטוש לפנסי הרכב וקיבלתי שירות מעל המצופה , חבר'ה מקצוענים שעובדים ברמה גבוהה ורואים את זה גם על שאר הרכבים שנמצאים שם בעבודה. יצאתי מרוצה וללא ספק אחזור לשם. ממליצה!
eli
eli
26/01/2023
אנשים טובים תודה רבה תמשיכו לדאוג לחתולים תודה